O autorze

Nazywam się Gracjan Ziółek. Mam również drugie imię, ale nie podam go, aby wprowadzić atmosferę tajemniczości. Dzięki tak sprytnemu zabiegowi czytelnik wnikliwie przejrzy całą stronę z nadzieją na znalezienie odpowiedzi. Niestety bezskutecznie.

Urodziłem się w roku, w którym wprowadzono podział Polski na 49 województw, zakończyła się wojna w Wietnamie i umarł Adolf Dymsza, ale nie miało to wtedy dla mnie większego znaczenia. Teraz zresztą też nie ma.

Praca

Z wykształcenia jestem matematykiem, od 1997 roku pracuję w branży IT, w latach 2006-2009 uczyłem fotografii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej, a od 2013 roku jestem właścicielem firmy NEURIM.

Więcej informacji zawodowych na moim profilu na linkedin.

Zainteresowania

Foto Fotografia

Moja największa pasja, a od czasu do czasu również praca. Więcej w dziale Fotografia.

Ptaki Ptaki

Ornitologia interesuje mnie od dawna. Łażę po miejscach, do których już samo dotarcie wielu osobom nie przyszłoby nawet do głowy. Wstaję o świcie, a czasem i przed, żeby pojechać gdzieś, gdzie taki, czy inny ptak może być, a może wcale nie. Jestem członkiem Komitetu Ochrony Orłów i staram się w miarę możliwości aktywnie brać udział w ochronie ptaków drapieżnych, a w szczególności bielików.

Sztuki walki (obrazek kiedyś tu będzie)

W ramach niepoddawania się uwiądowi starczemu, od kilku lat trenuję Aikijujutsu Yoseikan oraz Tenshin Shoden Katori Shinto-ryu.